Elektroniskās Vizītkartes

Par Ziedi un Ziedi.lv

Mēs bieži vien aizmirstam par šīs pasaules skaistumu – ziediem, kokiem, putniem, mākoņiem un arī pat tiem kurus mēs mīlam! Jo mēs redzam šīs lietas tik bieži, ka pārstājam tām pievērst uzmanību. Tiešī tāpēc mēs nodarbojamies ar sirsnīgā un brīnišķīgā prieka mirkļa sagādāšanu piedāvājot augstas kvalitātes ziedu un augu kompozīcijas pušķu un cita noformējuma veidā ar to sniedzot gandarījuma un prieka sajūtu gan ziedu dāvinātājiem, gan saņēmējiem! Mēs esam ziedu bāze un salons, kas apņēmies piedāvāt tikai skaistākās ziedu kompozīcijas un dāvanas. Ar draudzīgu un ātru pakalpojumu. Piedāvājam arī visus sezonālos ziedus, eksotiskos zaļumus, telpaugus un daudz ko citu.

Mēs rūpējamies, lai ziedu kvalitāte un serviss būtu visaugstākajā līmenī. Svaigi ziedi garantēti 7 dienas nedēļā un piegāde – vienmēr laikā! Mūsu floristi katru ziedu kompozīciju veido ar lielu rūpību un īpašu attieksmi, izvēloties tikai svaigus un kvalitatīvus ziedus, kas tiek piegādāti no pasaules vadošākajiem audzētājiem. Grieztie ziedi kāzām un citiem svētkiem

Lielākos vai mazākos svētkos, priekiem vai izlīgumam par godu kā viena no skaistākajām dāvanām kalpo ziedi – griesti, podiņos, likti glītos pušķos vai grozos, tam pat būtībā nav nozīmes, ja dāvana nāk no sirds. Viena no izdevīgākajām vietām lētāko griezto ziedu iegādei ir īpašas ziedu bāzes. Piekritīsiet, ka pārsteigums par tajās pieejamo ziedu daudzveidību ir neviltots. Bet tas nav vienīgais ieguvums, iepērkoties ziedu bāzē.

Piedāvājums, kas liks aizrauties elpai

Lielākā daļa ziedu bāžu iekārtotas angāros, un par puķu sortimentu nebūs jākurn pat pašam nīgrākajam skeptiķim. Pušķi, grieztie ziedi, puķes podiņos, stādi un īpašas ziedu kastītes. Viss, ko var un nevar iedomāties ziedam.

Florista maģiskais pieskāriens

Maldīgs ir uzskats, ka ziedu bāze tāda liela noliktava vien ir. Arī noliktavas var būt apvītas ar maģiskiem augiem un floristiem, kuri izveidos ziedu kompozīcijas kāzām, ziedu pušķus, arī sēru noformējumu. Floristi ir gatavi doties arī izbraukumos, lai noformētu kāzu vietas, ceremonijas un citu svētku norišu vietas. Principā, ja jums ir vajadzība, tad būs arī risinājums, lai kurā vietā Latvijā atrastos.

Izdevīgas ziedu cenas

Fakts, kas fakts – ziedu bāzes ir īstā vieta, kur doties, lai nopirktu skaistus un lētus ziedus, par tiem lieki nepārmaksājot. Ja gaidāmi lieli svētki vai dekorēšana ar ziediem, tad par ietaupīto naudiņu varēsi uzsaukt arī kādu puķu pušķi daiļajai pārdevējai.

Ziedu piegāde

Vairumam ziedu bāžu ir arī savi interneta veikali, ja nevēlies apreibt no smaržas un augu daudzveidības, apmeklējot veikalu klātienē, ziedu pasūtīšanu ar kurjeru var veikt caur mājas lapu saklikšķini pareizajos lauciņos un pāris stundu laikā tiec pie kārotā, pat neizejot no mājas.

Pievedums nemitīgi tiek atjaunots

Turklāt, kā punktiņš uz i, lielākā daļa ziedu noliktavu lepojas, ka svaigu ziedu pievedums notiek vairākas reizes nedēļā.

Ziedu un pušķu tirdzniecība pēc individuāla pasūtījuma.

Ir pieejama piegāde Rīgā un Rīgas tuvākajos rajonos.

Ziedu vairumtirdzniecība un ilgtermiņa sadarbība.

Laipni gaidīti mūsu Ziedi un Ziedi veikalā/bāzē Kroņu iela 23b, Rīga, Latvija, LV1039 

  • Angļu valodā
  • Krievu valodā
  • Latviešu valodā
+37128778792
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Ziedi un Ziedi interneta veikals

Kroņu iela 23b, Rīga, Latvija LV1039

Apskatīties šo lauku var tikai reģistrētie lietotāji
Apskatīties šo lauku var tikai reģistrētie lietotāji
Informācija ir pieejama reģistrētiem lietotājiem
Apskatīties šo lauku var tikai reģistrētie lietotāji
Apskatīties šo lauku var tikai reģistrētie lietotāji
Apskatīties šo lauku var tikai reģistrētie lietotāji
Informācija ir pieejama reģistrētiem lietotājiem