Elektroniskās Vizītkartes

Uzņēmums Terko veiks jebkuras sarežģītības apakšuzņēmuma darbus, efektīvi un laikā, ar augsti kvalificētiem speciālistiem dažādās rūpniecības jomās – kuģu būvē, kuģu remontā, ārzonas rūpniecībā un metāla konstrukcijās.

Terko ir starptautiskais kvalitātes kontroles standarts ISO 9001, kvalitātes standarts metināšanas procesam ISO 3834-2 un standarts metāla konstrukciju ražošanai EN 1090-2. Mūsu uzņēmums piedāvā gan pilnībā nokomplektētas brigādes ar mūsu meistaru un projektu vadītāju, gan arī individuālus augstākminēto sfēru speciālistus ar vai bez mūsu aprīkojuma un instrumentiem, atkarībā no klienta pieprasījuma.

Metāla konstrukciju ražošana

Terko ražo un uzstāda dažādas tērauda konstrukcijas dažādos enerģētikas projektos, tostarp naftas un gāzes, atjaunojamo energoresursu un kodolenerģijas, sauszemes un jūras, jūras tērauda konstrukcijas rūpnieciskajā un civilajā inženierijā, kā arī tiltu būvniecībā.

Kuģu būve un kuģu remonts

 • Jūras metāla konstrukciju, kuģu bloku, sekciju, nocietinājumu ražošana. Tai skaitā – jūras vēja enerģijas pamati un ēkas.
 • Iekšējo darbu izgatavošana. Piedāvājam darbu pie kuģu piesātinājuma: uzstādām kajītes, elektrību, montējam un uzstādām mēbeles, paklājus, santehniku, paneļus.
 • Darbs ar ventilācijas un cauruļu sistēmām. Mūsu uzņēmums veic jebkura apjoma un sarežģītības darbus uz kuģiem un būvlaukumos.
 • Jebkuras sarežģītības krāsošanas darbi

Ārzonas platformu un citu industriālo telpu apkope

Terko sniedz plašu pakalpojumu klāstu ārzonas platformu apkopē dažādiem mērķiem – dažādu metāla konstrukciju izgatavošana un uzstādīšana atbilstoši augstiem kvalitātes standartiem, cauruļvadu darbi, montāža un takelāžas, krāsošana, apskates darbi un citi pakalpojumi. Šī mūsu darba daļa ir visneparastākā un tehnoloģiski vismodernākā. Tas ir par nākotni un liela mēroga ražošanu. Mēs apkalpojam arī dažādas ražotnes, piemēram, rūpnīcas, darbnīcas kā remonta brigādi un regulētāju brigādi.

Mēs katru dienu aktīvi strādājam, lai piedāvātu savus pakalpojumus plašākam nozaru lokam. Šobrīd varam piedāvāt ne tikai augsti kvalificētus metinātājus, bet arī:

 1. Atslēdznieki, metāla konstrukciju montieri;
 2. Cauruļvadu sistēmu uzstādīšana un ražošana (tērauda, ​​vara, nerūsējošā, plastmasas, metāla-plastmasas un cita veida un veida caurules);
 3. Speciālisti siltināšanas ierīkošanā (visu veidu siltināšanas darbi);
 4. Ventilācijas sistēmu uzstādītāji un ražotāji (visu veidu ventilācijas darbi);
 5. Smilšu strūklu apstrāde (smilšu strūkla, ūdens UHPFVJ līdz 2,5k bar virsmas sagatavošana pirms krāsošanas);
 6. Krāsošanas darbi (epoksīda, poliuretāna, akrila, fenola un cita veida krāsas);
 7. Noņēmēji (metināšanas šuvju tīrīšana un apstrāde atbilstoši nepieciešamajiem standartiem).
 • Angļu valodā
 • Krievu valodā
 • Latviešu valodā
+371 25 73 88 88
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
SIA TERKO | sia terko.lv

Ieriķu iela 66-89, Rīga, LV-1084, Latvija

Apskatīties šo lauku var tikai reģistrētie lietotāji
Apskatīties šo lauku var tikai reģistrētie lietotāji
Informācija ir pieejama reģistrētiem lietotājiem
Apskatīties šo lauku var tikai reģistrētie lietotāji
Apskatīties šo lauku var tikai reģistrētie lietotāji
Apskatīties šo lauku var tikai reģistrētie lietotāji
Informācija ir pieejama reģistrētiem lietotājiem