Elektroniskās Vizītkartes

“Zaļais Dārzs” – vieta, kas radīta jebkura veida atpūtai

Pie mūsu restorāna izveides mēs esam visiem spēkiem pacentušies apvienot austrumu tradīciju smalkumu ar Eiropas stila ērtību. Citādi nemaz nevarēja būt, jo mūsu pamats ir uzmanība pret katra viesa komfortu un vēlmēm. Tieši tāpēc “Zaļais Dārzs” ir vieta, kura vienādi der kā pārdomu pilnai laika pavadīšanai vienatnē un mīlīgām sarunām ar mīļotiem, tā arī jautriem, trokšņainiem svētkiem vai banketiem lielās kompānijās.

Jūsu rīcībā ir patiešām milzīga mākslīgi apzaļumota teritorija, kur Jūs atradīsiet 7 viesu namiņus – lapenes, banketu zāles, vasaras sētiņu, bezmaksas autostāvvietu un pat vietu ar gleznaino strūklaku. Vai gribat ar kaut-ko aizņemt savu bērnu? Mēs esam parūpējušies arī par to. Mazuļi var pavadīt laiku ar vecākiem vai parotaļāties bērnu laukumā. Izvēle ir Jūsu ziņā.

Liekas, ka katrs restorāna teritorijas nostūris ir piesātināts ar dažādību. Turklāt pats interjers ir veidots ar bagātīgo naturālo materiālu izmantošanu, kas palīdz izveidot patīkamu dabiskuma atmosfēru. Bet kopējā krāsu gamma a-la tumša šokolāde piepildīs viesus ar siltumu un mājīgumu. Tas viss tāpēc, ka “Zaļais Dārzs” – tā ir vieta, kas ir izveidota burtiski jebkuram atpūtas veidam, kas ir savienots ar pieņemamām cenām, pieklājīgu personālu un visiem pārējiem labumiem, kas piemīt patiešām komfortablam un viesmīlīgam restorānam.

Vārdu sakot, nāciet uz restorānu “Zaļais Dārzs”, uz mājīgu vietu, kur iepazīt, un varbūt arī atkal satikties ar tik daudzveidīgu, bet nemaināmi krāšņu un neaizmirstami garšīgu Armēniju.

Banketi un ēdienu piegāde
"Zaļais Dārzs" - serviss, kurš pārtop par draudzību
Restorāns "Zaļais Dārzs" ar prieku atvērs savas durvis jebkuriem lietišķiem vai svētku pasākumiem, garantējot jautru noskaņu visu svētku garumā. Mēs izdarīsim visu iespējamo, lai mūsu klienti paliktu gandarīti ar viņiem īpašiem vakariem. Tieši tāpēc mēs jau sen esam nopelnījuši apmeklētāju patieso cieņu, daudzi no kuriem jau paspējuši kļūt par draugiem.
"Zaļais Dārzs" - pasākumi jebkurai gaumei
Banketi un furšeti, korporatīvie pasākumi un prezentācijas, kāzas un dzimšanas dienas - jebkuras svinības pie mums notiks tieši tā, kā bijāt ieplānojuši, ilgstoši paliekot Jūsu atmiņās. Svētku pasākumi restorānā "Zaļais Dārzs" - tas ir veiksmīga atrašanās vieta, apbrīnojamais iekārtojums, augstākā līmeņa serviss, iespēja realizēt vis neparastākus scenārijus, un, protams, satriecoši garšīgie ēdieni.
Kontakti
Zaļāis Dārzs No1
Adrese: Līvciema iela 1
Tālrunis: 26 737 389
Piegāde: 26 802 560
Zaļāis Dārzs No2
Adrese: Liepajas iela 19
Tālrunis: 29 573 953
  • Angļu valodā
  • Krievu valodā
  • Latviešu valodā
26 802 560
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Restorāna "Zaļais Dārzs" Adrese No.1 RESTORĀNS "ZAĻAIS DĀRZS" LĪVCIEMA IELA 1, RIGA, LATVIA

Restorāna "Zaļais Dārzs" Adrese No.2 RESTORĀNS "ZAĻAIS DĀRZS" LIEPĀJAS IELA 19, RIGA, LATVIA

Apskatīties šo lauku var tikai reģistrētie lietotāji
Apskatīties šo lauku var tikai reģistrētie lietotāji
Informācija ir pieejama reģistrētiem lietotājiem
Apskatīties šo lauku var tikai reģistrētie lietotāji
Apskatīties šo lauku var tikai reģistrētie lietotāji
Apskatīties šo lauku var tikai reģistrētie lietotāji
Informācija ir pieejama reģistrētiem lietotājiem